| helloyou a întrebat:

de curand m-am inscris la scoala de soferi pentru categoria b. care ati mai trecut prin asta nu imi recomandati un site de pe care sa invat va rog? insa chestionarele sa similare cu cele de la examen. multumesc anticipat pentru raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Invata prevederile legale din OUG 195/2002, republicata in 2006, cu md. si compl. ulterioare, Regulamentul de aplicare, aprobat prin HG 1391/2006, cu md. si compl. ulterioare si Ordinul MAI 268/2010, cu md. ulterioare. Pe toate le gasesti actualizate pe site-ul oficial al Directiei de permise, drpciv.ro. Tot aici gasesti si chestionarele oficiale.

| helloyou explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc de raspuns!

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cumpără-ți cartea. Are acoplo o mie și ceva de întrebări, întrebări din care îți alege 26 și pentru sală.

| helloyou explică (pentru Wøodenpints):

Multumesc pentru raspuns!

| RaVuL a răspuns:

At-i ma-i...= scoala de soferi! Nu da prea bine! drpciv.ro =The best happy

| helloyou explică (pentru RaVuL):

In legatura cu,, Gramatica '' am respectat regulamentul! oricum multumesc de raspuns. happy

| RaVuL a răspuns (pentru helloyou):

Nu o lua in nume de rau! Era doar o atentie...succes happy Incearca sa faci mai multe chestionare decat sa citesti cartea! Am citit cartea de 3 ori si tot am picat! Am rezolvat 48 de chestionare acasa si la examen am trecut happy Totul e sa iti intre in cap intrebarile si raspunsurile. La examen iti cad cam jumate sau mai mult de jumate din ele! Bafta inca o data

| helloyou explică (pentru RaVuL):

Multumesc mult! the next answer will gain you have it!