| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Deci am o intrebare. De cateva zile fratimiu s-a dus afara singur... A venit acasa si seara am vazut ca pe mana dreapta ( a lui ) e aparut o chestie rosie de genu unei pete. Dupa 2 zile mi-a aprut si mie acceasi pata dar pe talpa si atunci cand merg cateodata ma cam doare si ustura dar problema e la mine ca eu n-am iesit afara straight face

Stie cineva un remediu?

3 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

O singura pata, sau mai multe? happy Eu cred ca e doar o coincidenta...

| aDa_6148 a răspuns:

S-ar putea sa fie ciuperca. Consulta un medic

| aDa_6148 a răspuns:

S-ar putea sa fie ciuperca. Consulta un medic, sau mergi la farmacie si intrebi ce-ar putea fi sau ce alifie sa-ti dea.