| TheCriminal91 a întrebat:

Deci am venit la bunica mea la apartament si am vazut multi paianjeni din aia ffff mici pe care de abia ii poti vedea.Am vazut unul si pe mine. Aveti si voi in casa sau apartament sau ma musca, am de ce sa ma tem de ei? Sau nu is o problema si nu ma musca? Deci is mici mici de tot de abia ii vezi.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" TheCriminal91 a întrebat: ...is mici mici de tot de avea ii vezi dar se pot vedea"

dacă-ți intră in plămâni fiind așa mici? scapă de ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia sunt pui proaspeți ieșiți din ouă. Dacă sunt așa de mulți și sunt mici, înseamnă că există și din aceia mari, posibil să fie un cuib acolo.