| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, deci eu sunt o fata de 12 ani care sunt în clasa a 6a, sunt la o noua scoala de 1 an, adică din clasa a 5a sem 2, asa și vin din Bârlad și acum învăț la București, bun, și suntem 21 în clasa, mai mulți sunt băieți, cu tot cu mine suntem 9 fete, și toate ne înțelegem, și vreau sa va spun ca eu sunt fotomodel în București, nu sunt cunoscuta, dar în iunie o sa mă promoveze pe reviste s ar putea, mă rog, și problema este ca când fetele din clasa mea fac poze cu telefoanele lor, ele spun ca stric poza și mă dau la o parte, eu oricum fac poza și cu telefonul meu la scoala, dar cu telefonul meu vrea doar o fata sa fac poze cu telefonul meu (colega mea de banca), și alte 2 fete au telefoane și aproape în fiecare zi fac niște poze la scoala, și în clasa dar și în curtea scolii, eu tot sper sa fac și eu poze cu ele, dar mă dau la o parte, eu sunt o fata frumoasa, foarte frumoasa, sunt fotomodel, am specificat mai sus, și vreau și eu fac poze cu ele în grupul fetelor, doar o data sau de doua ori maxim am făcut poze, deci ce sa fac ca sa fac și eu poze cu ele? Ajutor, dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da-le cu revista pe la nas CA CAND fac ele poze, sa le arati ca esti fotomodel.

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă ești (și) tu în poze, la ele nu se mai uită nimeni.

| Doub a răspuns:

Ce copii amuzanţi sunteţi. laughing