| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, deci sora lui tata (mătușa mea) are o fata care este verișoara mea și ele doua sunt în Franța de vreo 4 ani și vin în România cam de 2 ori pe an, eu am 13 ani și verișoara mea are aproape 11, dar dacă o vezi zici ca are 7-8 ani, în fine, și mereu ca vine în România o chem la mine sa doarmă (de obicei sta în România cam doua saptamani) și vreau sa stea numai la mine când vine și zice ca vrea sa stea la ea la tara (la 20 de km de oras) și acolo la tara sta tatăl ei adică unchiul meu, fratele ei de 23 de ani și iubita fratelui ei de 22 de ani, în fine, și cand verișoara mea mai sta la mine mama ei sta la tara acolo unde au casa în România, și verișoara mea mai are o sora de 24 de ani (verișoara mea mai mare) care este la facultate în București, și mereu când mătușa mea și verisoara mea vin în tara vine și ea câteva zile la tara sa le vadă și i-am spus verișoarei mele mai mici ca are 11 ani acum, I-am spus anul trecut când a venit de Crăciun dacă vine la mine și a spus ca nu vrea și ca vrea sa stea la tara și sora ei mai mare a spus ca nu vine la mine sora ei ca în sfârșit este toată familia acasă, și m-am suparat foarte tare și am încercat sa o conving sa vina la mine, pentru ca vreau sa fie sora mea, și voiam sa vina acasă la mine cât era în România, și luna asta s-ar putea sa vina în România și cum sa o conving sa stea numai la mine? (Ea cu mătușa vor sta o luna în Romania) și nu vreau sa se duca deloc la tara, vreau doar la mine, menționez ca i-am spus acum 3 ani de niște ponei făcuți de mine din hârtie și carton, și i-am făcut, și am mai pacalit-o ca îi am ca sa vina la mine, și a venit, și când va veni în România și mă voi duce la tara sa o văd o sa îi arat poza cu poneiul și va veni, dar cum sa o conving sa stea numai la mine pe timpul vacantei?

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

N-am citit nimic, dar probabil ai uitat sa spui ca esti model