| zBub a întrebat:

Din nou vreau sa ma ajutati daca puteti.Am facut cont pe Metin2united, l-am descarcat, am intrat in el, am crescut si am facut lvl 62.Acum ma straduiesc de cateva zile dar nimic.Imi intra pe cont(acolo la schimba caracter)si cand sa intru in joc nici nu se incarca si ma da afara.Cine imi spune ce se intampla sau care este solutia acestei probleme ii dau FuNDiTa. Ajutati-ma Va Rog! ^_^

3 răspunsuri:
| Madalin202 a răspuns:

Metin2 united... servarele sunt inchise intre anumite ore, iar acum cred ca se fac modificari pentru ca nu a mai fost deschis nici un servar de 35 de ore... am numarat.
Si eu joc

| Atlasx a răspuns (pentru Madalin202):

Ce nume si pe se sv joci? eu sunt Atlasx de pe omega

| Atlasx a răspuns:

Ai caracterele bugate intra si u pe site si dai unbugbig grin