| anonim_4396 a întrebat:

Dumneavoastră mergeți în concediu, în destinații turistice (gen Constanța, Brașov, Sibiu) pe parcursul acestei veri?

Răspuns Câştigător
| Devil21 a răspuns:

Da,chiar daca este riscant, am nevoie de o vacanta ca sa ma relaxez si sa uit de griji.
Peste Două săptămâni ma duc in Constanța iar in August in Brașov.
Am stat mult sa ma gandesc daca este ok, daca merita insa..am ajuns la concluzia ca atata timp cat ma protejez si am grija sa respect anumite reguli pentru siguranța noastra -distanțarea sociala, etc. totul o sa fie bine.
Multa sănătate!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Habar n-am...
Nu prea am chef de deplasari, dar ar trebui sa merg la mare.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,o sa merg cand voi fi in pensie, am investit in apartament si nu am bani, am facut in iunie concediul iesind pe balcon si am mers pentru o zi la soacra o zi la mama si atit.De fapt eu in viata mea nu am stiut ce e sa merg undeva numai cand am fost fata.

| oglindasultanului a răspuns:

As vrea in strainatate si sa raman acolo.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu stiu, nu m-as risca.

| Popa482 a răspuns:

Salut! Da, în zone puțin aglomerate, de preferat în natură pentru o adevărată oază de liniște și pace.