| Jakline a întrebat:

Buna,TPU! E canicula afara! Eu ma plictisesc in casa! Imi da cineva niste idei? Ce as putea face in casa?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Răspunde la întrebări pe TPU, joacă Conquiztador, caută un joc nou de socializare, cheamă nişte prietene la tine, mergi în parc, uită-te la un film, începe un nou serial, găteşte ceva nou, citeşte, redecorează-ţi camera, mai aruncă din haine că pun pariu că ai prea multe... goleşte-ţi sertarele, vezi ce mai găseşti. Oho...ai ce face.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Curatenie generala. Si in baie.