| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.E greu sa ajungi cunoscut pe Youtube?
Daca imi deschid un canal in engleza de gaming si postez si muncesc am sanse sa ajung macar la 100k in 3 ani?

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Asta nu e munca, e labareala. Ma indoiesc ca vei reusi, doar daca incepi si te comporti ca un prost cred ca ai avea sanse la copilimea din Romania de azi.

| Andrei200202 a răspuns:

Da, chiar si mai rapid poti face 100k, in ziua de azi nu e asa de greu. Depinde, daca vrei sa faci gaming, ce jocuri joci, cat de bine joci, sa stii sa editezi cat mai bine, sa prindă ce faci.