| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.E tarziu sa imi deschid in canal de Youtube? Mai pot ajunge acum sa am un canal de succes in 2020 avand in vedere cat de multi sunt pe platforma?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Youtube e din lipsa de ocupatie si foame dupa bani sume mici. Practic Youtube la plictiseala dar nu sa atrag oameni.

| Celcestietot a răspuns:

Buna. Era mai ok in trecut + ca erau putine canale populare, acum ai mai putea avea parte de succes, ca sunt atatia urmaritori care nu au ce face cu timpul lor liber.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu mai fac nimic.
Nimic nu e de mine. Poate moartea

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi fost sa te apuci de YT, ce ai fi facut pe el, pe ce anume subiect s-ar fi bazat canalul tau?

| goguPatent a răspuns:

Daca sunt multi nu inseamna ca fac si content de calitate...

| AnonimGuy264 a răspuns:

Depinde ce content vei face.

| VidaAdrian a răspuns:

Buna
Mereu este loc pentru toata lumea trebuie doar sa stii
cu ce sa vii pe YouTube si sigur ca poti sa ai un canal de mare succes, dar nu trebuie sa te iei dupa ce spune lumea.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/