| ƒαηтαααα a întrebat:

Buna Tpu....Este pe aici cineva care vinde un aparat de tatuat? Sau daca nu este cine poate sa'mi dea si mie un site unde sunt aparate de tatuat pana in 50 de lei 60 de lei? Multumesc mult si inca o intrebare este bun acest aparat? Chiar merita banii?:-?
http://www.okazii.ro/......a113506137
Scz >categoria:"

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Aparatul ala este intr-adevar bun, dar nu mertita toti acei bani. Uite aici un aparat care,(iti spun din propria experienta) este foarte bun si ti-l poti permite.Eu am 17 ani si de un an am inceput sa lucrez cu asa ceva.Este usor de lucrat cu el si nu te costa o avere acele, tusul si celelalte accesorii. Cele sub 100Roni nu poti face mai nimic cu ele si se vor strica foarte repede.Am avut si eu unul, si la fel am patit.3 tatuaje am facut cu el si incepand cu suportul de tija, totul s-a dus.Multa bafta in acest domeniu!