| buburacer a întrebat:

Eu am castigat luna trecuta la loto si mi-am luat masina visurilor mele un Ford Mustang.
Problema e ca am o Mazda 323 si vreau sa o donez(e fosta mea masina si e in stare buna)cine o doreste si imi lasa impresia ca are nevoie cel mai mult o primeste daca e si dispus sa vina pana in Neamt sa o ia si sa faca actele pe ea.

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Cum zici tu. Apropo ti-ai gasit vaca aia care reclamai ca ti-a furat-o extraterestrii? rolling on the floor ce te mai chinui poate te rogi de ei sa te scape si de masinawinking

6 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Ce gluma buna

| buburacer explică (pentru crynys):

Nu nu e deloc o gluma dar nici nu aveam pretentii, romanii sunt foarte mandrii si nu primesc nimic pomana.

| crynys a răspuns:

Cred ca daca iesi pe strada si intrebi 5 persoane 4 sigur o vrea(masina cum zici tu ca o "donezi") asa ca gluma asta eu nu o inghit.

| buburacer explică (pentru crynys):

Nu o dau la ori si cine, numai cine merita sau mai bine spus cine are nevoie cu adevarat

| buburacer explică (pentru crynys):

E o varianta inteleapta dar m-as bucura sa te ia si pe tine caprea investigezi tu pe aicea.

| crynys a răspuns (pentru crynys):

Iuhuuu ti-a placut raspunsul meu laughing

| crynys a răspuns (pentru buburacer):

Cum zici tu. Apropo ti-ai gasit vaca aia care reclamai ca ti-a furat-o extraterestrii? rolling on the floor ce te mai chinui poate te rogi de ei sa te scape si de masinawinking