| anonim_4396 a întrebat:

Eu chiar urasc animeurile, le urasc asa de mult incat ma gandeam sa imi schimb numele de la "2mlg4u" la "AnimeHater59".
Voua va plac sau nu?
Sunt curios daca AnimeLover95 va raspunde la intrebarea mea :^)

7 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

AnimeLover95? Tu ești, mă?

| anonim_4396 explică (pentru CreepyCrow):

Nu, imi pare rau sa iti spun dar AnimeLover95 nu mai exista...
L-am prins intr-o capcana si acum il voi arde de viu.
MWAHAHAHAHAH.

| CreepyCrow a răspuns (pentru anonim_4396):

Amice, chiar ar trebui sa te uiti la Plastic Memories si sa vezi ca pierzi timp cu intrebari din astea

| anonim_4396 explică (pentru CreepyCrow):

Ce este "Plastic Memories"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai jur nu inteleg ce cauti cu aceasta intrebare.Nu intelegi ca gusturile nu se discuta?
Incerci sa provoci certuri sau cum? Incearca daca viitoare sa o faci mai subtil.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Gusturile nu se discuta.

| Alexul99 a răspuns:

Daca nu iti plac anime-urile este fix problema ta, nici mie nu imi plac multe lucruri pe lumea asta, dar nu caut atentie pe tema asta.