| LiimeXdx a întrebat:

Eu nu ma pot decide,caine sau pisica?
Vreau sa imi iau un animal de casa, am avut o pisica dar a murit... sad
Deci ce sa imi iau caine sau pisica si de ce?
Fundita!

6 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Ce iti place tie mai mult eu prefer catelul pentru ca se bucura mai mult ca oricine cand vin acasa si asta ma face sa fiu extraordinar de fericita!

| Florrentina14 a răspuns (pentru CMaria21):

Exact!

| LiimeXdx explică (pentru CMaria21):

Da si eu as alege catelu-l...ok m-am hotarat aleg catelu-l! ♥ happy

| Fayree a răspuns:

~ Catel... ododooo puppy dog eyes.
Pisicile imi cam dau fiori cateodata sad.
Si sti cum se zice... Catelusul o iubeste pe misterioasa100 laughing.
Fundita? puppy dog eyes :*.

| Florrentina14 a răspuns:

Eu as alege caine. De ce?
1.Chiar daca sunt mai galagiosi si agitati, sunt mult mai draguti decat pisicile
2. Mie imi plac cainii.
3. Pisica lasa foarte mult par si (cred eu) necesita mai multa grija.
Acum e si alegerea ta happy