| Alex10Roxy a întrebat:

Eu o sa trec clasa a 6-a si ma intreb oare cum o sa fie?

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

In primul semestru o sa fie foarte usor, nu trebuie sa te stresezi doar ca in semesrul doi va trebuii sa ai mai mlta grija la matematica in special pentru ca materia devine putin mai complexa si la teze vor aparea mai multe. Dar vei trece cu bine peste. Succes in clasa a 6 `a. puppy dog eyes Fundaa?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Usor love struck. Cea mai usoara clasa, sa zic asa! love struck O sa fie super! O sa vezi! Tocmai bine, dupa cls a5a,dupa ce te-ai acomodat ..Nou o sa fie Fizica, dar daca esti atenta la ore o sa ti se para usoara dar depinde si de profesoara/profesor. O sa fie usor, ma repetlaughing.
Te pup. Fara frica!

| Dolofănica a răspuns:

Va fi super ușor, dar puțin plictisitor.

| Alex10Roxy explică (pentru Dolofănica):

Mersi pentru raspuns

| Alex10Roxy explică (pentru Dolofănica):

Mersi pentru raspuns

| Dolofănica a răspuns:

Cu plăcere.

| Alex10Roxy explică:

Multumesc tuturor! O sa dau funda cuiva desi imi e greu sa aleg! Va rog sa nu va suparati! Va pup:*

| didii5 a răspuns:

Usor! o sa ai si o materie noua,, fizica''...o sa fie la fel cum a fost si in clasa a5a.
Succes! Funda?