| Heart2014 a întrebat:

Buna,TPU! Exista cumva vreo modalitate de a nu-mi mai lua prietenii pozele de pe facebook? Daca exista, care ar fi aceea?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Sa nu mai pui poze laughing) altfel n-ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Din moment ce exista Print Screen-ul oricine poate face rost de o poza chiar daca nu se poate descarca.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashespuppy dog eyes.

| Mikku a răspuns:

Poti sa blochezi datele, dar fiindca sunt prietenii tai tot o sa le vada. Deci... N-AI CUM!

| alexsma97 a răspuns:

Raspuns simplu: nu exista... asta daca nu cumva esti experta in aplicatii IT big grintongue