| Byby_Eu_1998 a întrebat:

Exista oare fantome? Sau Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Moș Crăciun este mămica sau tăticul tău. Fantomele? Nu știu încă mai am dubii de la o întâmplare (...)

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Fantomele pot fi bunicii, dacă e să spunem adevărul şi numai adevărul.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă sinceritatea ne este în sânge...Tu ce crezi că ești?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Integramă.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spiritul Craciunului exista.Nu este o fantoma. Exista in sufletul nostru.Mai uitam de problemele zilnice.

| andrei1237 a răspuns:

Nu exista fantome! Mos Craciun este mama sau tatal nostru.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Bineînţeles că nu există Moş Crăcilă ăsta. Faza cu fantomele, depinde ce înţelegi tu prin fantome, da, există strigoi, suflete rămase aici, din cauza unor întâmplări, blesteme, din viaţa acelei persoane.
Sănătate!

| Peaches a răspuns:

Exista spiritul Craciunului la existenta caruia participam toti. Fantomele...nu m-as hazarda sa-ti dau un raspuns de genul "da exista" sau "nu, categoric nu exista". Au loc fenomene care nu pot fi explicate si care, in popor sunt traduse prin "fantome". Dar sa stii ca exista in Franta un institut care cerceteaza astfel de fenomene, culeg tot felul de date, incearca sa dea explicatii, aduna dovezi. Uite aici:
http://www.telegrafonline.ro/......rmale.html

| rabbit2014 a răspuns:

Ai 16 ani aproape vad eu, cum poti sa intrebi asa ceva? Stai ca iti raspund, nu sunt rea, fantome nu exista, doar mos craciun

| Byby_Eu_1998 explică (pentru rabbit2014):

Si ce daca am 16 pot sa am si 80 de ani daca nu stiu chestile astea nu inseamna ca sunt handicapatawinking rabbita2014