| oricine1999 a întrebat:

Exista persoane de varsta mea (pana in 18 ani) gay sau bisexuale? As vrea sa cunosc mai multi! Daca vreti, raspundeti la postare sau dati-mi mesaje.

Nu raspundeti cu chestii rautacioase sau nu raspundeti la misto, vreau doar sa vorbesc cu mai multi oameni!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt situri specializate în LGBTQ. Acolo poți să cunoști.

| mentholinks a răspuns:

Nici nu stii ce pierzi prin faptul ca respingi femeile.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Exista grupuri de Facebook unde poti gasi foarte multi tineri LGBT, multi din ei sub 18 ani. Aici sunt putini.

| Raul15yo a răspuns:

Eu

| oricine1999 explică (pentru Raul15yo):

Trimite-mi mesaj aici sau da-mi contul tau de insta sau altceva