| Bquna a întrebat:

Bună TPU! Există posibilitatea de a-mi face carduri de fidelitate online? De exemplu dacă vreau un card de fidelitate de la Dr.Max, pot să îl fac online sau trebuie obligatoriu să mă duc la o farmacie din orașul meu și să îl obțin în mod fizic? Știu că pentru Lidl, Kaufland, etc, îl obtii pur și simplu instalând aplicația lor în telefon...

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pentru Dr Max, inclusiv altele care ofera card fizic, trebuie sa te prezinti acolo sa iti inregistreze datele si sa ti-l inmaneze.

| fluture156 a răspuns:

Se poate si la Dr. Max sa iti faci online. Introduci datele iar ei îți trimit un cod.
Apoi când ajungi într-o farmacie, îl poti face si fizic.