| hahahahahahaha a întrebat:

Buna TPU imi cumpar un telefon Samsung galaxy s2
toate bune si frumoase dar e o problema!
am vazut ca este foarte lat eu am 14 ani anul asta si faza e ca mana mea este micaa crying((( {stiu ca o sa vi se para stupid dar va rog intelegetima si fara ras va rogpuppy dog eyes}
acest Samsung galaxy s2 este chiar atat de lat pe cat pare in imagini?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este lat, daca ai mana (si buzunarul) mici!
Dar ca un sfat: ia-ti mai bine Galaxy Note, cel nou aparut. Chiar daca este nitel mai lat, are de toate, de la Android Sandwich la pixel pen.

| hahahahahahaha explică:

Pai faza e ca il primesc de la tata care e plecat in strainatate faza e ca deja l-a luat