| b342 a întrebat:

TPU!
Imi pare rau daca vi se pare o intrebare stupida.Deci, ce parere aveti despre fetele care isi pun poze APROAPE goale pe site-uri? eu am o verisoara, care isi pune poze aproape goala pe site-uri gen Facebook.Nu m-am bagat in viata ei, dar i-am zis sa nu isi mai puna asa poze, pentru ca unii vor crede ca este o curva.[ imi pare rau pentru exprimare; d ] Ma refer ca isi pune poze aproape in fundul gol. Ce parere aveti? cum as putea sa-i deschid ochii, si sa vada ca de fapt, ceea ce face nu este bine?
Multumesc.big grin

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Cred că vor neapărat să atragă atenţia asupra lor şi, deoarece nu mai ştiu cum, folosesc acele poze. Eu zic să o laşi în pace, dacă nu vrea să te asculte, nu-ţi răci gura degeaba.
Dar, te asigur că, nu peste mult timp, va regreta că nu te-a ascultat.

| NoUseForAName a răspuns:

Aceste fete se numesc fete "usoare"
Cum ai putea sa ii deschizi ochii?
Lasand-o sa vada ce se va intampla daca va continua asa.

| fihao a răspuns:

Daca acceasta fata face asta de multi ani este cam fara speranta caci deja a prins gustul ca sa zic asa prostitutiei virtuale...Incearca sa ii explici pericolele la care se expune succes sper sa o convingi!

| andreeascumpika a răspuns:

Ce sa zic beatrice... poate ea vrea sa fiie mai deasebita dar nu in felul acesta big grin poate fi oricand victima unui violbig grin