| Gavrilescu_Denisa_1981 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat iar prietena mea l a intebat daca el ma place iar el a spus ca da trece pe langa clasa noastra si imi zambeste ba cand vine la ore doar cu mine sta mai ales ca ii spune prietenei mele sa ies afara sa mi suna ceva si nu vrea sa i spuna ei Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Să ii spui ca sentimentele sunt reciproce.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Aceasta problema prezinta o gravitate emotionala care ma izbeste de inteligenta primara.Ia-l de mina pe pampalau si saruta-l, vezi ce se intimpla.Ca sunt curios.