| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi place super mult Bring Me The Horizon.......ma puteti ajuta cu niste melodii?

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai scrie in bara de cautare de la Youtube : '' BMTH '' si vei gasi o gramada de melodii.
Sunt prea multe ca sa le pot insirui.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti place mult o trupa dar nu cunosti melodii?
Esti penibil.

| Andyrock a răspuns:

Daca nu era vorba de BMTH iti ziceam ca esti un idiot. daca chiar iti place trupa, in afara de ultimele doua albume SEMPITERNAL si THAT'S THE SPIRIT e ok.asculta si BLESSTHEFALL si esti pe calea cea buna. daca mai vrei ca ei dupa incearca si ADEPT, OH SLEEPER, HOPES DIE LAST si la final SUICIDE SILENCE si HSB.rock-on!