| Alexandra58 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se ajunge la Mormantul Arsenie Boca? Sunt din Bucuresti si vreau sa ajung acolo! Spuneti-mi de exemplu cum fac i-au trenul sau cu masina. Am nevoie sa imi spuneti ce pot lua pana unde si cat! Help me va rog e urgent!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

" Pentru cei care nu dispun de un autoturism propriu sau care nu vin în grup organizat cu autocare la mănăstire, accesul este mai dificil, deoarece nu există autobuze de legatură oraşe - mănăstire. "--- vezi sursa :http://www.arsenieboca.ro/asezarea-geografica-a-manastirii-prislop