| daniadap11 a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot cumpara cartea Rosu de Rubin de Kerstin Gier, din trilogia Culorile Dragostei.
Eu locuiesc in Bucuresti si am cautat aceasta carte in o gramada de librarii ..la chioscuri ...nici online nu o gasesti. Este cartea mea preferata si chiar vreau sa o cumpar. va rog ajutati-ma! happy

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Am gasit-o pe site, dar nu o au momentan pe stoc:
http://www.libris.ro/......71084.html

Ai putea sa completezi formularul ala si te vor anunta pe e-mail cand va reveni pe stoc.

| daniadap11 explică (pentru J0B0MAT):

Am completat formularul acum o luna si tot nimic...
Mersi mult oricum! happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru daniadap11):

Sorry.sad
Poate o sa apara la un moment dat pe stoc.