| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Îmi puteți da un exemplu de serviciu unde se lucrează aproape încontinuu? Și nu prea ai timp liber pentru nimic? De asemenea, se lucrează și în weekenduri. Funda garantat!

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Asta se intampla numai in cazul in care (compania) pentru care lucrezi, nu are destui angajati.

| Furnicuta000 a răspuns:

Adica sa stai in mare parte din timp la serviciu? Nu e legal ca un angajat sa lucreze in fiecare zi si multe ore pe zi, e epuizant. Daca te referi la munca continua gen sa muncesti fara pauze in ziua de munca, atunci ar fi casier sau vanzator undeva intr-un magazin foarte aglomerat, bucatar, sofer pe autobuz si sunt mai multe dar nu imi vin in minte

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Medic,asistent Smurd,mecanic de locomotivă,pilot de avion,taximetrist,pompier, polițist, jandarm, paznic, lucrător curățenie