| Editzelu a întrebat:

In piesa "Pana dimineata" cantata de Elena Gheorghe apare un mulatru.
Stie careva profilul lui de Facebook sau de Instagram?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută in contul ei de Facebook, perioada 2012 (toamna)- 2013 (primăvara→ vezi că in 21 martie 2013, videoclipul a fost deja lansat). Citește comentariile lăsate pe marginea imaginilor, fiindcă printre ele ai putea gasi si contul băiatului pe care il cauti, ori ai șansa de a descoperi pe unul din colegii lui.
Am găsit doar declarația Elenei Gheorghe despre acest videoclip:
"La filmari, am avut o gașcă reală de puști în ultimul an de liceu, pe care am gasit-o organizand un casting pe contul meu de Facebook"