| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, la examenul practic pentru permis (traseul) iti alegi tu "sectorul" sau zona din care incepi? Am auzit pareri impartite si as vrea sa stiu cum este de fapt. Multumesc
La mine in oras sunt 3 zone de pornire a examenului si de aceea intreb.

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Tine cont ca din locatia respectiva pleaca doar primul candidat. Restul se urca la volan din locul de unde a terminat candidatul anterior sau de la diferite puncte de intalnire.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Dupa ce iei sala, pe monitor vei fi pus sa alegi data si locatia de unde vrei sa pleci la oras.

Nu iti alegi efectiv traseul, iti poti alege doar locatia de pornire.

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Multumesc mult

| PainTech a răspuns (pentru PainTech):

Tine cont ca din locatia respectiva pleaca doar primul candidat. Restul se urca la volan din locul de unde a terminat candidatul anterior sau de la diferite puncte de intalnire.