| Elide a întrebat:

Bună TPU, la unele facultăți elevii merg la cursuri fizic,gen cum sunt academiile, de săpt viitoare vor face cu toții de acasa? Orice facultate va intra în online, au zis de școli și de aceea vreau sa va întreb.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se stie, in functie de fiecare judet, respectiv fiecare facultate. Eu ma asteptam ca toti sa faca online deja, cel putin noi asa facem, inca de la inceput de pandemie. Deci sunt facultati care fac in mediul online foarte bine (sau ma rog... aproape bine, ca nu stiu cum o sa isi prinda degetele printre conexiuni cand o sa puna mana fizic pe ele).