| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! M-a sunat un număr privat și credeam ca e o prietena(asa face ea de obicei) și am răspuns și îmi vorbea un bărbat intr-o limba straina.Am închis la secunda 7.Imi poate spune cineva ce îmi poate face persoana respectiva? Vi s-a intamplat? Rog seriozitate.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| Freya1 a răspuns:

Se mai intampla sa greșească sau sa încerce vreo frauda.
De acum spune-le cunoscuților sa te sune cu numărul lor și nu mai răspunde la numere dubioase.

Majoritatea primim apeluri mai nou din Anglia, Franța și probabil e ceva manevra.

| ReddY25 a răspuns:

Ciudați.Blochează numărul

| LordCristobal a răspuns:

Nu iti poate face nimic acea persoana.
Cel mai probabil a fost o farsa nereusita.
Si data viitoare nu mai raspunde la numere ascunse.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu iti poate face nimic. Poate a gresit numarul.

| alisa201921 a răspuns:

De-obicei sunt numere străine care sună cu scopul de a-ti lua banii din cont.

| carmengen667 a răspuns (pentru alisa201921):

Pai și crezi ca a reușit sa îmi ia? nu am văzut numarul, era privat.

| Rededdemonxtx a răspuns:

Nimic din cate stiu dar na seara faina sa aveti

| carmengen667 a răspuns:

Am uitat sa menționez ca am și vorbit, i-am zis ceva în genu "ce este *numele prietenei mele*?"

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru carmengen667):

Sunt o grămadă de fete cu numele prietenei tale. Dar stai liniștită, si pe mine m-a sunat cineva, am raspuns si vorbea in spaniola, si totusi, nu am patit nimic