| Leach_Sely_1990 a întrebat:

M-am mutat de curand la o scoala noua.Eu sunt o fata singuratica.Este un baiat din clasa pe care toate fetele il plac.Eu il plac.Este o fata care ma uraste si ei ii place de baiatul acela... Puteti sa-mi dati vreun sfat?

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Daca toate fetele il plac, sunt putine sansele ca el sa te aleaga tocmai pe tine. Asa ca fii rezonabila, si nu te arunca si tu la cel mai de succes baiat. Cauta unul pe masura ta, ca sunt destui in clasa aia sau in clasele paralele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic ce sa nu faci :Sa nu te bati cu altele pentru el.