| dydybla a întrebat:

Buna TPU... Ma cheama Daniela/Dany/Dani si unii copii imi zic Dani Mocanu. M-ati putea ajuta va rog spunandu-mi niste rekt-uri sau replici cu care as putea sa le inchid gura? Va rog, cat mai multe replici. Cele mai multe si cele mai bune rekt-uri vor primi fundita. ❤

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Si chiar atat de mult te deranjeaza ca te striga Dani Mocanu? Lasa-i in pace si nu le da importanta, sa te strige cum vor ei, sunt lucruri mult mai rele pe pamant si tu te ingrijorezi de un nume. Stai linistit si nu te consum atat. Te pup kiss