| laviflower a întrebat:

Buna TPU.Ma joc pokemon vortex si nu stiu cum sa scot un pokemon din echipa si sa bag altul in pocul lui.Ma puteti ajuta? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Barbu_1998 a răspuns:

Nu frate dai la you pokemon team la you account si dai la you pokemon team si deasupra la pokemoni scrie optiuni si : si scrie Change the Pokémon in your team dai pe aia si dai clik pe pokemonu din echipa ta si dai click se cel cu care vrei sa-l inlocuiesti si dupa ce ai selectat pokemoni dai pe butonul switch si ai schimbat pokemoni. Sper ca te-am ajutat. Funda?laughing

| laviflower explică (pentru Stefan_Barbu_1998):

Ms aflasemaca uit vreodata deja, insa daca uit vreodata ma uit la raspunsul tau.rolling on the floor

2 răspunsuri:
| edybv a răspuns:

Da dai muve up sau muve down, daca nu merge dai relase la nu pokemon dar relase il arunca si nu ti-lm mai da