| anonim_4396 a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu un job online din care sa castig bani? Din pacate nu ma pot angaja deoarece puiul meu are 5 luni si nu imi poate avea nimeni grija de el iar la cresa nu accepta asa mic! Chiar am nevoie de un venit in plus

2 răspunsuri:
| Ion02102 a răspuns:

Trebuie sa ai multa scoala si experienta in IT

| danydany399 a răspuns:

Poti face bani reali rezolvand taskuri. Iti faci cont de pe urmatorul link si te apuci de treaba. http://www.viespar.ro/? reff=d727dbcba5e7f29cb68ab4942c9b5747
La 50 de dolari poti scoate suma pe card. Totul e pe bune si real, e un site cu numeroase recomandari, puteti cauta chiar si pe google si yt.
Recomand sa intrati intre orele 7 si 11 dimineata pentru ca atunci sunt cele mai multe taskuri. 10 taskuri reprezinta undeva la un dolar si un pic, sut super simplu de facut, cam 2-3 minute fiecare. Plus primeste 5 dolari la logare bonus.