| nico5436 a întrebat:

ma puteti ajuta cu o intrebare? De de nu mai primesc mesaje chiar daca cineva imi trimite eu nu le primesc:l si cand vreau sa trimit eu la cineva imi arata ca s-a trimis dar persoana respectiva nu la primitsad poate ca e o intrebare nasoala dar dau funda la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Bijouu a răspuns:

Mi s.a intamplat si mie,la setarile din msj, poate ai sters nr de "centru service"sau s.a blocat
intrii la setarile de la msj si unde scrie centru service e un nr de tel, incearca sa il stergi si il rescrii(il notezi inainte pe ceva), mie asa mi s.a deblocat, bafta

3 răspunsuri:
| Bijouu a răspuns:

Pe telefon?

| nico5436 explică (pentru Bijouu):

Da!

| nico5436 explică (pentru Bijouu):

Mss:*

| Bijouu a răspuns (pentru nico5436):

Mi s.a intamplat si mie,la setarile din msj, poate ai sters nr de "centru service"sau s.a blocat
intrii la setarile de la msj si unde scrie centru service e un nr de tel, incearca sa il stergi si il rescrii(il notezi inainte pe ceva), mie asa mi s.a deblocat, bafta