| DidudicaDi a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta la toate intrebarile astea?

de autobuz... unde vezi 3 persoane asteptand autobuzul:
1. batranica accidentata care poate muri daca nu ajunge urgent la spital
2. prietenul tau cel mai bun, care tocmai azi s-a gandit sa-si lase masina acasa
3. iubitul / iubita ideala pe care asteptai de o viata sa il / o intalnesti.
Pe cine ai lua in masina, stiind ca exista posibilitatea ca langa sofer sa stea un singur pasager? Poti sa iei batrana, pentru ca ea e pe moarte sau poti sa il alegi pe vechiul tau prieten. Si totusi, sansa de a gasi partenerul ideal s-ar putea sa nu ti se mai ofere.

Pe cine ai lua in masina, stiind ca exista posibilitatea ca langa sofer sa stea un singur pasager?
1 batranica
2 prietenul
3 iubitul / iubita ideala
4 pe >niciunul]]

1 răspuns:
| Parker a răspuns: