| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Buna TPU.ma scuzati pentru categorie dar am o problema
la mine in clasa facem cv cu cadouri si cineva a facut biletele
in fine eu am nimerit o fata pe care o cunosc numai de la inceputul anului si nu stiu ce cadou sa ii iau
puteti sa imi dati idei?
p. s. suntem in calasa a V a
si locuim in galati

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Deci e fata, e noua, nu o stii de mult timp.Deci => ceva neasteptat.
O felicitare, micuta de aia mai mult de decor si ca sa nu fie nici prea mult nici prea putin si pentru varsta ei, merge sa ii dai un ursulet mic.nu stiu exact cat este, dar daca nu esti dispusa sa dai bani. Confectioneaza-i un cadou.aa. Poi, iei un burete de vase, il invelesti or in hartie creponata rosie or in polei de ciocolata sau de buchet de flori, apoi infigi flori artificiale in burete, agati o inimioara, o steluta ceva de floare si legi o fundita sau o panglica de burete. Tam tam, cadoul perfect parerea mea.

2 răspunsuri:
| elena4ever a răspuns:

Poti sa ii iei o bratara din argint,o rama pentru fotografie,un album in care sa isi puna pozele,un ursulet de plus, un suport pentru lumanari, cosmetice.Intreab-o ce ii place...si o sa gasesti ceva sa ii cumperi. Sper ca te-am ajutat.

| XxXNotForKiidsXxX explică:

Chiar daca am dat funda va rog sa imi mai raspundeti