| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU ma simt extrem de prost am luăm 5 la testul la matematica cu matrici, multi am luat pentru ca am gresit la calcule ca o proasta. Testul era lung si ma grăbeam anul trecut am avut media 9 la mate si acum mi- am stricat- o. Facem determinanti acum si mi-e frica sa nu mai gresesc. Ati mai patit?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu am pățit căci nu m-au interesat notele căci nu contează pentru marea majoritate dintre admiteri. E irelevant că ai luat 5. Important e să știi.

| CleanHeart a răspuns:

Da,mediile mele la matematica au fost mereu mici, lasa ca data viitoare o sa iei o nota buna happy