| BeSmart17 a întrebat:

mai demult mi-a placut de un baiat dar ela a zis ca nu ma place ca pe el il plac prea multe fete si blablabla...acum m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu el si am refuzat.mie m.i s-a parut ca intr.un fel ma foloseste pentru cand el nu are pe cineva.voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Aamalikaa a răspuns:

Ai făcut bine. Și mie mi s-a întâmplat cv de genul, dar cu o fosta prietena, gen, înainte mă dădea la o parte, făcea mișto de mine, mă barfea, și după câteva luni, 2 mi se pare, bff ei a plecat la alta școală și mi-a cerut mie sa ii fiu bff și am refuzat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai facut foarte bine!

| LoveSleep a răspuns:

Schimbă-ți numele, pls.

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă îți place de el nu trebuia să-l refuzi.De ce i-ai spus asta dacă nu vrei sa fi cu el?

| 393Dan a răspuns:

"I ain't no plan B, either you choose me or you lose me" =P