| Cristina_Cristina_1995_hO4T a întrebat:

maine am examen la proba practica, am niste emoții mari ce imi recomandați? Multumesc frumos

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-i arăți că știi și cu a-5-a

| Cristina_Cristina_1995_hO4T explică (pentru anonim_4396):

? ar fi culmea oricum am picat testul sper sa il iau la a doa incercare am avut emoții mari

| Catalina990099 a răspuns:

Iti recomand sa lasi emoțiile acasă. Dacă nu poți, mergi la farmacie si cere ceva pentru asta.

| SupMates a răspuns:

Nu ai de ce sa ai emoti happy
Revizuieste-ti ce ai invatat si odihnește-te happy
Te sfatuiesc sa nu repeti inainte de a intra in test ca poate faci salata, fii foarte atenta la ce trebuie sa faci si totul este ok, daca ai invatat nu ai de ce sa iti faci griji happy