| GaBrYeLa18 a întrebat:

maine este ziua de nastere a surorii mele(chiar daca maine sunt si sfinti) si as vrea sa-i cumpar un cadou(nu am prea multi bani). Sora mea are 15 ani.Cine imi da cea mai buna idee de cadou ii dau funda(cat mai repede daca se poate).

Răspuns Câştigător
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Aici sorta laughing aia care implineste maine 15 ani! laughing Stiu eu ce trebuie sa faci: nimic, nu trebuie sa imi iei nimic, stai linistita, sunt multumita cu ce am, cel mai frumos cadou ar fi sa nu ploua maine, dar asta nu o poti face tu laughing, asa ca relax. Aaa, si scuze ca tocmai eu ti-am raspuns la intrebare, dar m-am gandit, ca daca tot nu iti raspunde nimeni happy big grin