| Anonymous13 a întrebat:

Mama mea refuza sa imi zica pe nume. In loc sa imi zica "X" imi zice "copila" iar daca ii zic "mama" in loc de "mami" se supara si ma pedepseste. Nu stiu de ce e asa de rece cu mine. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Mama ta îți zice "copilă" dar în întrebarea asta ai spus că nu erai "ordonat". Nu te poți hotărî dacă ești fată sau băiat ori trollezi la greu. Nu te saturi?
http://www.tpu.ro/......am-camera/

| Andreeush a răspuns:

Nu prea e normală situația, cum să te pedepsească dacă îi zici mamă în loc de mami?
Restul familiei ce zice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești adoptat rolling on the floor glumesc... Sincer nu prea știu de ce se comporta asa cu tine. Nu e un comportament normal pentru o mama. Tatăl tău cum se comporta cu tine?