| Christyan a întrebat:

mi-am activat o optiune pe telefon,la cartela frog, cu 3 euro in care am net nelimitat. De la inceput am avut 6 euro, si cand am activat optiunea mi-au mai ramas 3. Acum cand intru pe internet,imi ia din euro, nu mai am 3 euro, am 2.93 euro...si totusi am net nelimitat, imi puteti spune de ce?

1 răspuns:
| AndreeaGhiorghita a răspuns:

Nu cred ca ai net nelmitat la trei euro...dar daca totusi asa scrie, ar fi bine sa mergi intr-un shop sa vezi care e problema.