| zoozolina a întrebat:

Mi-am schimbat cartela de telefon si acum am reincarcat cu 5 euro. Dar nu imi apare nici o optiune. Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Suna la *100# si raspunde cu numarul la care scrie"optiuni" si iti alegi de acolo... cred ca vei da prima data peste 3000 min/sms retea, 75 min /sms nat si internat.
daca ti se par multe, ai putea alege optiunea cu 2000 min/sms retea, 75min/sms nat si internat + 75 mega internet. daca vrei a doua da`mi un raspuns ca e in alta parte.