| AlexAL275 a întrebat:

Nu sunt genul care crede într-o semnificație a unui anumit vis, dar am visat că mă aflam noaptea pe un deal aproape de apă cu mai mulți câini care mă înconjurau și deodată sare un câine negru și își înfinge dinții în brațul meu stâng și eu nu simt nimic, merg în continuare pe același deal cu el de mâna stângă fără a simți durerea. Ce semnificație ar avea? Sunt doar curios

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nici una... e doar un vis.

| AlexAL275 explică (pentru danbnz):

La asta mă gândeam și eu. Până la urmă când dormi creierul procesează toate informațiile pe care le are, ăsta este visul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Citește Freud - Interpretarea viselor. E tare tipul.