| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

nu vreau sa par o ciudata dar acum cateva saptamani am avut un paianjen in par si imi este frica sa nu-mi fi ramas venin... Oare sa ma tund cheala din cauza asta? Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou aceeasi intrebare laughing cate mai ai de gand sa pui? Erai la spital acum daca iti lasa venim si cred ca ai avut un paianjen de casa deja faci o obsesie din chestia asta. paienjenii nu lasa asa aiurea venin pe unde crezi tu si de atunci te ai spalat de n ori pe par nu ai ce sa patesti. simteai oricum ceva daca chiar era in par pe scalp iti faci griji degeaba. Uite din chestii de astea se declanseaza anxietatea

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi pentru sfat stiu ca par nebuna dar nu sunt laughing

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ti-a picat parul singur, nu-ti face probleme. Oricum, nu exista ceea ce crezi tu. Adica venin la paianjenii din Romania.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

NU toți păianjenii sunt veninoși. Nu a rămas nimic, căci de atunci nu ai pățit nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Daca ti-ai spalat parul nu ai de ce sa iti faci probleme.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu in cateva saptamini, deja intr-o zi t-i se facea rau daca era venin sau otrava de la acarian.Lasa-ti linistita parul.