| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.O intrebare. Daca investesc 120.000 euro intr-o investitie imobiliara (pretul include terenul si o casa cu 2 etaje pe fiecare etaj un apartament )si vand apartamentele cu 50-60 mii de euro e o idee buna ce ziceti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce suprafețe au apartamentele, unde sunt situate, ce facilități, cum se face intrarea fiind 3 apartamente intr o singura vila?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

E o casa tip bloc!

| LoveSleep a răspuns:

Apartament cu cate camere? In ce oras?
Dacă apartamentele nu au minim 3 camere nu cred ca iei 50-60 mii de euro, cu atat mai putin ca sunt intr-o casa cu 2 etaje,