| WhitePullBear a întrebat:

Ofer fundita.si please help puppy dog eyes
Sunt clasa 8-a si in cateva luni termin scoala (gimnaziala laughing)
Nu stiu la ce profil sa dau.
Decii va voi spune cate ceva despre mine.
1.Nu am medii foarte mari dar de la 7 in sus pana la 9 cam asa
2. Urasc matematica, fizica si chimia...la aceste materii sunt sub orice critica laughing
3.Imi plac limbile straine ma pricep bine la franceza latina cat de cat si foarte bine la engleza.

As vrea sa merg la un profil unde sa fac cat mai putina matematica, fizica si chimie.pentru ca urasc aceste materii.
Undeva unde as putea face orice facultate.la cariera inca nu m-am gandit.
Deci ce profil credeti ca mi se potriveste?
Spuneti-mi cate ceva despre acel profil (Sunt din judetul Timis si voi face liceul la Timisoara)
Decii cu ce medie se intra? si cateva detalii despre profil.
si inca ceva.imi puteti recomanda un liceu?big grin

Multumesc si fundita categoric :*

Răspuns Câştigător
| Shobu a răspuns:

Du-te la filologie sau la jurnalismwinking la astea 2 profile faci mate pana in a10-a, apoi gata. Si nu dai bacu' din matewinking Dar daca spui ca iti plac limbile straine eu zic sa mergi al filologiewinking

| WhitePullBear explică (pentru Shobu):

Mersii de raspuns si eu la asta ma gandeam adica la filologiee.
Primesti fundita

1 răspuns: