| Hollocause a întrebat:

Buna TPU
Parintii mei se cearta ba chiar mama a vrut sa plece de acasa acum crying Nu stiu ce sa mai fac crying
Adica cu cine sa raman daca divorteaza?
Tata a batut`o pe mama crying
Ajutor funda.`ajutor va roog!sad`

Răspuns Câştigător
| 13paranoia13 a răspuns:

Și la mine e aceeași situație, aproape mereu în casă.
În locul tău aș rămâne cu cel mai bun. cum ar fi mama ta, având în vedere că tatăl tău e mai rău. Putem vorbi pe lol.deprina@yahoo.com, poate te pot ajuta, trecem prin aceeași situație! happy

2 răspunsuri:
| IonutSultana a răspuns:

Nu mai gandi negativ in primul rand, intra aici, te va ajuta enorm http://alte-ganduri.blogspot.com/2012/02/secretul-fericirii-tale.html

| hammer2012 a răspuns:

Nu-mi doresc decat sa treci peste toate problemele, doar stii cat de mult te iubesc sad