| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

Buna TPU.Pe 12 septembrie este ziua mamei mele, dar nu am idee ce sa ii fac cadou.anul trecut i-am cumparat parfumul ei preferat.Anul acesta nu am idee ce sa fac. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Mihai2892 a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa ea si sa afli ce alte lucruri se mai afla in topul preferintelor ei si vezi pe care din acele lucruri iti permiti sa i-l faci cadou. happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ai scoate-o în oraș, la o terasă?
La mulți ani și să fie sănătoasă!
Pa, pa.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Iai parfumul ei preferat

| inger02 a răspuns:

Cumparai un ruj un buchet de flori si o felicitare frumoasa :X este un cadou feminin sensibil si frumos :X

| 27057630 a răspuns:

Bani. Asta place oricui.